O mně

Petr Kotásek pizzařMoje profesní kariéra začíná v Praze v roce 2002. Během prvních dvou let jsem prošel kolem deseti pizzerií, kde jsem se naučil dělat pizzu. Znechucen, nekorektními vztahy mezi zaměstnavateli a zaměstnanci jsem našel dobré vztahy v pizzerii Donna, kde jsem pracoval sedm let. Další dva roky jsem pracoval v pizza Coloseum.

V pizzerii Donna jsem rozšířil své pizzařské zkušenosti a v roce 2006 je poprvé z úročil na mezinárodní soutěži v Kolíně nad Rýnem (Německo) . Tam jsem se umístil na třetím místě v kategorii Pizza Freestyle. Také jsem se zúčastnil mezinárodní soutěže v New Yorku (The Americas Plate), kde jsem vybojoval první místo ve freestylu (foto) a třetí v cooking disciplíně.

V roce 2011 jsem se svou pizza show postoupil na natáčení pořadu Československo má talent v Mahenově národním divadle a postoupil jsem do velkého třesku.

Dále jsem se zúčastnil těchto soutěží: 1. Olimpiade della pizza v Salsomaaggiore Terme 2007, 6° Campionato Nazionale di Pizza Napoli.. Také jste mě mohli vidět při freestyleové exhibici na Pizza Festu, který se konal v Praze na Štvanici.
Mimo to spolupracuji s Italskou Národní školou pizzy a příležitostně se účastním společných akcí v Itálii. >Fotky<

Od roku 2009 vyrábím SpinningDough tzv. pizza di gomma (pizza z gumy). Dnes již produkce čítá tisíce kusů a dodává se do celého světa. Za sedm let jsem přijal pouze jedinou reklamaci na toto zboží. Jedná se o stoprocentně český výrobek perfektní kvality!

Jsem věřící a aktivní člen Jednoty bratrské v Nové Pace.  Jsem šťastně ženatý a mám dvě děti.

>Čemu věřím?<

V případě zájmu o pizza představení ve vaší pizzerii, nebo na nějaké jiné akci mě neváhejte kontaktovat.